İstanbul İkitelli

İstanbul İkitelli Oto Çekici (7/24)

İstanbul İkitelli Oto Çekici, Yeni araçlarımız geçtiğimiz hafta hizmete başladı. İkitelli ve Mahmutbey gişeler çekici hizmetinden sonra yeni ekip arkadaşlarımız ile yeni araçlarımızı çekici hizmeti için hazırladık ve başladık. Hayırlı olsun!

Sizlere en iyi çekici hizmetini sunan Nuri Oto Kurtarma yeni araçları ile sizlere Oto Çekici araçlarımız zamanları ve vardiyaları ile uyumlu düzenli olarak , gişeler ve tem otoban çevresinde hazır araç çekici oto kurtarma çekici hizmeti veren tek firma olarak hizmete başladı.

İstanbul’u Avrupa ve Anadolu ile birbirine bağlayan en tek kara yolu olan TEM otoban gişelerde oto çekici hizmeti vermek hiç te kolay değil. Güvenilir ve uzman ekip şart, sağlam hizmete hazır oto çekici araçlar şart. Bizler İkitelli Oto Çekici hizmetini her zamanki gibi Müşteri memnuniyeti, En iyi fiyat, Hızlı hizmet çerçevesinde veriyor ve vermeye devam edeceğiz. İstanbul İkitelli Oto Çekici için telefonumuz 0507 224 13 10

Arayın size Çekici konusunda yardımlarımızı anlatalım uygun fiyatlar verelim.

İkitelli Oto Çekici Hizmetlerimizden Bazıları:

  • Kasa oto çekici ve Arıza oto çekici hizmeti,
  • Lastik Değiştirme ve lastikçiye oto çekici hizmeti,
  • Akü arızası durumlarında oto çekici hizmeti
  • Ahtapot, Çift Katlı çekici,

 

Diğer hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Her çekici hizmetini sunan firma iletişim bilgilerimizi burada görebilirsiniz. Bizler için müşteri memnuniyeti ön sıradadır. Lütfen geri bildirimlerinizi bize buradan yazın.

Posted in İstanbul Oto Çekici, Oto Çekici and tagged , , , , .